دانلود فایل صوتی حقوق - نحوه محاسبه امتیاز لازم برای استفاده از سهمیه اعضای فعال بسیج

امروز:

نحوه محاسبه امتیاز لازم برای استفاده از سهمیه اعضای فعال بسیج:

  1. جهت آزمون سراسری حداقل یکسال سابقه عضویت فعال بسیج تا زمان ثبت نام ( به شرط کسب حداقل 100 امتیاز)
  2. جهت آزمون کارشناسی ارشد حداقل 2 سال سابقه عضویت فعال تا زمان ثبت نام ( به شرط کسب حداقل 100 امتیاز)
  3. جهت آزمون مقطع دکترا ناپیوسته ( غیر پزشکی) حداقل 3 سال سابقه عضویت فعال تازمان ثبت نام ( به شرط کسب حداقل 100 امتیاز)

 

ردیف

نوع تشویق

میزان امتیاز (به ازای هر ماه فعالیت)

1

فرمانده حوزه و همطراز

5/4

2

فرمانده پایگاه و همطراز

5/3

3

شورای پایگاه و همطراز

3

4

اعضای فعال

5/2

5

اعضای عادی

1

 

ماده9 : جهت محاسبه امتیاز در بند ب ( حداقل 100 امتیاز) در صورت تشویق (جدول میزان امتیاز تشویق بسیجیان )امتیاز به امتیاز اصلی اضافه می شود. لازم بذکر است جدول میزان تشویق بسیجیان در مطالب قبلی ذکر شده است.

نحوه اجرا : نظر به اینکه از سال 1386 نحوه ثبت نام بصورت اینترنتی انجام گردیده است، لذا افراد داوطلب استفاده از سهمیه رزمندگان و ماده 201 ، بایستی برای تعیین نوع سهمیه به رده های بسیج مراجعه و پس از صدور فرم سهمیه رزمندگان و ماده 201 و دریافت کد 12 رقمی ، نسبت به علامت گذاری نوع سهمیه در تقاضا نامه ثبت نام (اینترنتی ) اقدام نمایند.

تذکر مهم :

 

نظر به اینکه زمان شروع و پایان ثبت نام از طریق رسانه ها اعلام می گردد، لذا رده ها مجازند صرفا در محدوده زمان اعلام شده نسبت به صدور فرم و اعلام کد 12 رقمی به داوطلبان اقدام و صدور هر گونه فرم و ارائه کد ، قبل از ثبت نام و پس از اتمام ثبت نام ممنوع می باشد.

ماده 11:

کلیه افراد واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان و ماده 201 موظفند صرفا با مراجعه به رده ای که پرونده سابقه جبهه و یا بسیجی فعال آنها در آنجا موجود می باشد نسبت به درخواست فرم استفاده از سهمیه و ماده 201 اقدام نمایید .

تذکر: افرادی که دارای کارت سابقه جبهه می باشد در هر استان یا هر شهرستانی که فعلا ساکن هستند با ارائه اصل کارت می توانند فرم سهمیه را دریافت و نیاز به مراجعه به محل پرونده نمی باشد ، بدیهی است مسئولین خدمات رده ها موظفند نسبت به صدور فرم و اعلام کد به داوطلب اقدام و کپی کارت سابقه جبهه به عنوان سند به قسمت اول فرم (الف) ضمیمه گردد.

ماده 12- کد رهگیری که جهت مجوز ثبت سهمیه پیش بینی گردیده است دارای 12 رقم می باشد .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو