دانلود فایل صوتی حقوق - لایحه اعسار از پرداخت مهریه

امروز:

ریاست محترم شعبه      دادگاه خانواده

احتراما باستحضار عالی میرساند :

1.اینجانب تقاضایرسیدگی به اعسار از پرداخت پیش قسط واقساط  ان  را دارم با عنایت به گواهی گواهان (پیوست تقدیمی ) درمورد عدم توان مالی و درآمد کافی و بیكاری فصلی و  با توجه  تورم روز افزون و گرانی سرسام اور و افزایش چند برابری بهای سكه و مخارج روزانه عاجز و ناتوان از تهیه معاش روزمره هستم استدعا دارم ضمن اعطای مهلت عادلانه در تعیین اقساط و پیش قسط كه از اختیارات ریاست محترم دادگاه می باشد مرا مورد عنایت خویش قرار دهند .

2.(شغل فصلی ) یا غیر دائمی و درامدی موقت به میزان هفتصد هزار تومان و تقاضای زوجه در مرجع صلاحیتدار برای پرداخت نفقه که احضاریه ان ضمیمه دادخواست شده.

3.حقیر در در متن استشهاد تقدیمی 4 نفر شهود، اعسار و بیكاری و عدم توان مالی فقد دارای  اینجانب را متفقا گواهی نموده بودند كه  در ضمائم موجود است

4.استدعا دارم به تقاضای عسر و حرج اینجانب را  با عنایت به شهادت نامه امضاء شده چهار نفر شهود و حضور انها جهت ادای شهادت در دادگاه در صورت امر  ریاست  محترم دادگاه و دلایل معروضه فوق در لایحه تقدیمی تقاضای عسر حرج این جانب با توجه به اوجب بودن نفقه  والزام به پرداخت ان رسیدگی بفرمایند .

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو